REKLAMNÍ PŘEDMĚTY A REKLAMNÍ DÁRKY
REKLAMNÍ PŘEDMĚTY - každý si vybere

LASEROVÉ GRAVÍROVÁNÍ REKLAMNÍCH PŘEDMĚTŮ

LASEROVÉ GRAVÍROVÁNÍ, GRAVÍROVÁNÍ LASEREM, ŠTÍTKY, CEDULE

Laserové gravírování je nejlepší způsob, jak umístit nesmazatelně logo, text či jakoukoli grafiku na kovový předmět.  Laserový paprsek odstraní-odpaří povrch materiálu, nebo jeho povrchovou úpravu - například barvu. Tím  vznikne barevný odstín s různou úrovní kontrastu.

Gravírujeme do všech druhů materiálů: kov, nerez, hliník, sklo, dřevo, koženka, kůže, plast  a další.

                        TECHNICKÝ POPIS

                 Pro strojírenské a výrobní firmy popisujeme součástky, technické díly a finální výrobky technickými parametry výrobku, logem výrobce, nebo jimými požadovanými označeními. Hlavní výhodou je doživotní trvanlivost laserového popisu a možnost vykreslení i drobného písma. Gravírujeme do všech druhů kovových materiálů.

                 

                             ŠTÍTKY, CEDULKY

Vyrábíme kovové, plastové štítky pro energetický a strojírenský průmysl. Trvanlivost – nesmazatelnost textu štítků Vám zaručí laserové gravírování do kovových štíků. Nejčastěji používanými materiály jsou nerez, eloxovaný hliník, dvouvrstvé plasty v imitaci nerezu, mosasi, či barevné provedení.  Štítky gravírujeme i s měnitělnými údaji.

 

Pro konkrétní nabídku nám, prosím, zašlete poptávku na mail  info@darkyhk.cz      Děkujeme 

vyhledat:
Položek na stranu: Zobrazení:
  • Abecedně ↓
  • Podle ceny ↓
Výběru neodpovídá žádná položka
© www.darkyhk.cz

© www.darkyhk.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace

Obsah Vašeho košíku   0,00 CZK